ПОГЛЯД УКРАЇНИСьогодні Четвер, 02.05.2024, 23:38

Вітаємо Вас, Гість RSS
Пошук на сайті

Меню сайту
_____________________
Про все! [20]
Різна тематика
Історія України [11]
Факти української історії.
"Совершенно секретно!" [4]
Маловідомі факти
Точка зору [23]
Аналітика
Гумор [13]
Анекдоти, тощо
Відомі українці [2]
Визначні особистості
Інформаційні війни [3]
Теорія пропаганди
Патріотичне виховання [3]
Методичні поради

Хмарина тегів

Ми Вконтакті

Головна » Публікації » Про все!

Графічний аналіз почерку кандидатів(психологічний портрет)
Кореспонденти «Газети по-киевски» показали графологу Григорію Семчуку декларації про доходи, подані основними учасниками президентських перегонів.
Експерт побачив і несподівані світлі сторони, і ретельно приховувані вади, аж до тоталітарних замашок.
Цифрам в деклараціях особливої віри немає: як «Газета по-киевски» писала 3 листопада, по них половина кандидатів мало не злидарює. Зовсім інша справа - букви. Точніше, їх зображення. На жаль, не у всіх деклараціях знайшлися деякі важливі букви - наприклад, «б», яка «розповідає», як у людини з ідеологією і здатністю переконувати. Але й те, що знайшлося, багатьом політикам точно не сподобається.
Тому «Газета по-киевски» робить застереження на випадок, якщо їх аналіз когось вразить аж до позовів за «наклеп»: панове, ми не стверджуємо, що декларації заповнювали особисто ви! Може, хтось із вас в порушення закону не став робити це своєю рукою, а дав завдання агресивному, істеричного, жадібному і дволикому помічнику. Ось його вади на папері і закарбувалися ...


Юлія Тимошенко: любить владу і прагне до неї

«Р» говорять про здатність жорстко пресувати того, хто слабкий або прогинається (1), і йти від боротьби там, де дуже небезпечно (2). Судячи з стиснуті петельці «з» в слові «президент» (3), той, хто його написав, буде усвідомлено уникати відкритого конфлікту.
Перед нами людина, яка любить владу, прагне до неї і готовий за неї хоч битися, хоч працювати. Добавки-петельки на літери «м» і «ш» (4) говорять про над-амбітності та над-честолюбство. Написання «т» (5) - про впертості. «Д» (6) показує: ця особа дійсно тягне віз. Але робить це демонстративно і домальовує собі ще більше, ніж зробила. Прораховує результати своїх дій на багато ходів вперед, до поставленої мети йде вперто. Хороша реакція на непередбачені ситуації.


Інна Богословська: «штурмовик», стійкий до стресів

Природжений боєць-штурмовик, якого тільки заради цього на арену і вивели. Найвища стійкість до стресів серед кандидатів. «Р» (1) вказує як на безстрашність, так і на бажання насаджувати своє бачення світу всім. Судячи з написання «т» (2), цей боєць, твердо стоячи на прищеплених догмах, буде до кінця рвати, кого веліли. Перепочинок зробить лише для того, щоб навчитися нових прийомів - і знову в бій. Завдяки непересічному розуму - «т» (3) - авторів деяких декларацій поклацав би на дебатах, як горіхи. Причому з доброю часткою експресії, як показує «й» (4).
Нестандартна «в» (5) говорить про творчі здібності. Не виключено, що автор декларації малює картини або пише вірші. У нього є свій маленький світ, куди він іде відновлювати сили. Інша «в» (6) показує, що захоплення влади серед цілей автора є - і тут він теж піде до кінця.
Зараз докласти потенціал до чогось, окрім війни, цьому ініціативному людині не дають: про це говорить стиснуті петелька у «д» (7).


Петро Симоненко: жінки, фантазії - і ніякого ГУЛАГу

Судячи з розривів між буквами - дуже гнучка людина, що йде по життю, як розвідник по трясовині. «Т» (1) вказує на чіткий внутрішній статут - але це не заважає бути хитрим в хорошому сенсі слова і йти від невигідного суперечки, поки можливо. А допомагає, як підказують «у» та «д» (2), відмінна здатність відчувати людей. І щиро співчувати їм, що для політиків рідкість.
До нього добре йти за порадою, що вимагає співпереживання. Однак сам він може полетіти в свої мрії, фантазії і очікування. Це хороший актор - знову ж таки в кращому сенсі: демонстративні риси характеру, вживання в роль, судячи з роздутим «у» та «д» ... А яке життєлюбність підкидає вгору «кришечку» над «й» (3)! Жінки, у тому числі літні, його обожнюють. І пити з ним цікаво і весело.
На владу, як показує «в» (4) у нього чіткий комплекс: «зламана» буква означає, що він не отримав очікуваних або обіцяних повноважень. Але воювати не стане, про що говорить «соціальна» «р» (5), і в ситуаціях, коли «все погано», даремний. Якщо очолить країну (а потрібна вона йому тільки заради можливості виступати з трибуни) - керувати буде гранично м'яко, без найменшого натяку на тоталітаризм.


Арсеній Яценюк: капризному генію в наметі не вижити

Гіпертрофована зарозумілість, над-демонстративність - в кожну рисі. Щоб змусити його чимось зайнятися, досить сказати: «Ось - проблема, яка під силу лише тобі». Схоже, так його у владу і привели. Але літери, що тягнуться вгору, говорять про волелюбність, а лівий нахил - про те, що одного разу він обернеться проти своїх покровителів. Ще цей нахил говорить про глибинне невдоволення собою. Схоже, розумного хлопчика з одного боку захвалювали, виховуючи як «самого-самого», але з іншого - принижували.
Завищена самооцінка його не в усьому: судячи з «т» (1), він миттєво навчається і використовує нову інформацію. Йому неважко намітити над-схему, яка дасть прибуток у 500%, і надризик його не зупинить: це його стихія! Тільки втілювати свої схеми сам він не буде: треба приставляти до нього трудягу-практика, який більше пов'язаний з реальністю.
Судячи з «в» (2), не просто хоче влади, а дуже потребує її - як сцени. І якщо почерк в декларації Симоненко говорить про акторство контрольоване, то ця людина буде «виступати» без гальм. Але на трибуні йому робити нічого: спочатку буде довге «розгойдування», потім - емоції аж до істерики ... «Військово-наметовий» стиль з реклами Яценюка автору декларації теж не до лиця. Йому в наметі і трьох днів не прожити: балуваний, дуже примхливий, про що говорить «д» (3). Страхи, неврози, непридатність до рутини, «т» (1), крім іншого, видає якесь позерство у прийнятті твердих рішень ... Але він зовсім не боягуз: в бійку полізе просто заради того, щоб покрасуватися. І якщо його зачепити, ворог у вас буде розумний, екзальтований і злопам'ятний.


Сергій Тігіпко: шкода, що він не переможе

«Сильний президент» з плакатів Тігіпко повинен писати не так: судячи з «р» (1), йому краще уникати екстремальних і стресових ситуацій. Зате, судячи з «т» (2), це самий «розумний» з усіх авторів. І самий педантичний, що видно по «д» (3): в справах - завжди порядок, вміє структурувати систему, не любить ризикувати і намагається зібрати максимум інформації для ухвалення рішення. При цьому вільний від шор, установок і схем, не нав'язує їх оточенню.
До того ж на роботі ніяк не відображаються його особисті проблеми. Ще він нікому нічого не намагається довести і не потребує титулів. Йому б войовничості додати, а то дуже вже схильний до компромісів - і ціни такому на чолі держави не було б. Але ... чи потрібен йому цей пост? За «в» (4) можна припустити, що своє висунення він розцінює як певну необхідність, яка суперечить його справжнім бажанням і прагненням.


Володимир Литвин: чекає влади, щоб «приструнити» всіх

Зі «сценічним образом» Литвина - такого собі розуміючого співрозмовника - почерк ніяк не в'яжеться. Потайний, скупий, що економить на всьому ... Істинну і єдину пристрасть видає «в» (1), височенна в порівнянні з іншими буквами: це - влада, влада і ще раз влада. Більше він не хоче нічого - ні працювати (підібгані «д» (2)), ні зливатися з людьми (підібгані «у» (3)), ні красуватися, ні воювати: «р» (4) говорить про його схильність йти від конфронтації і навіть поступатися більш сильному.
Гребти під себе матеріальні блага він не прагне, хоча свого нікому не віддасть. Хочете з ним домовитися - пропонуйте тільки владу. На те він і розраховує: що прийдуть і запропонують. Упертість, догматизм - навіть агресивність, про яку говорить «т» (5) - переговорам не завадять: це внутрішнє, і не обов'язково лізтиме з усіх щілин.
Якщо автору декларації владу таки дати - вийде тоталітарна система, де йому підпорядковано все. Але «д» (6) у слові «президент» каже, що своє президентство він не вірить, і переживає через витрати на виборчу кампанію.


Віктор Янукович: сильний у справах, слабкий в стратегіях

Людина імпульсивно-психопатична «р» (1) - але соціалізована, про що говорить зовсім інша «р» (2). Зараз напору не вистачає, ініціатива втрачена, на самоконтроль йде чимало сил. Але притискати його до стінки не можна: задавлений прорветься, і воювати він буде люто. Щоб скинути те, що накопичилося у цій стислій пружині, постійно потрібен якийсь канал: наприклад, полювання ... Радіти життю просто так не здатний: штрих над «й» (3) не злітає, а притискається. Така собі «радість з розрахунком».
У «у» та «д» (4) - трикутники, що говорять про уразливість. «Трикутники» дуже короткі: це господарювальник оперативного плану. Він має силу у вирішенні дрібних завдань, але в нього складнощі з розробкою стратегії. «Т» говорить про негнучкості, впертості: часто керується аргументами з формальної сторони справи.
Якщо вирішить за щось боротися - його не переналаштувати. Але можна приголомшити чимось форс-мажорним. А незакрите «д» (5) говорить, що 30% починань він чомусь не довів до кінця.
«В» (6) - помірне, без «комплексу Наполеона», прагнення керувати. Ось титули, нагороди та статусність - якою ручкою писати, в якому кріслі сидіти - важливі. Ставши президентом, він буде управляти жорстко, але ні в якому разі не агресивно. Буде повільно, планомірно відбудовувати заводик за заводиком. Правда, йому знадобиться стратег-помічник.


Олег Тягнибок: до екстремізму не схильний

Судячи з «д» та «у» (1), це переживача людина, десь навіть фантазер. Вміє відчувати оточуючих. Справу, яка не приносить йому задоволення, відкине. Але потайний, і своєї мотивації не показує. Судячи з «б» (2) - не оратор і не ідеолог, віддає короткі накази, не витрачаючи часу на демагогію. Справу доводить до кінця. Найбільш цілісний з усіх авторів нинішніх декларацій. «Бунчук» на «р» (3) вказує: він керується не нинішнім станом справ, а тим, як, на його погляд, має бути. І перед тим, як домовлятися з ним, непогано б дізнатися, що це за «повинно бути».
Перед нами - хороший «головний будівельник», не одержимий манією влади. При цьому не екстреміст: навіть факельні ходи, марші та інша буча - не його стиль. Не кажучи вже про «взяти автомат і піти в ліс». Якщо організація з таким лідером почне діяти так - значить за лідером стоїть хтось ще.


Віктор Ющенко: сам собі суперник

Ще один «перероблений»: внутрішньо він дуже переживає, але загнав себе в раціональну модель поведінки, від чого страждає. Він вміє добре робити справу (хоча особливо сильний як «чистий» теоретик), емоційний в роботі, для нього важливо мати внутрішню мотивацію усього, чим він зайнятий - про це говорить один «д» (1). Але друга «д» (2) розповідає: часом у нього проривається щось імпульсивне, він влаштовує війну, якої можна уникнути, і замість справи виходить гризня. «Т» (3) говорить про те, що він зазвичай приймає рішення з раціональної складової.
Але домовленості, досягнуті з «раціональністю», можуть втратити чинність, коли вирветься пригнічений «емоціонал». А лівий нахил букв говорить про фрондерство, і не демонстративне, як в декларації Яценюка, а щирому: по декларації може несподівано виступати проти вчорашніх союзників і навіть проти недавніх власних рішень.


Анатолій Гриценко: в перемогу не вірить, в президенти не рветься

«Перший непрохідний» - фраза з плакатів Гриценко - і справді про того, хто заповнював декларацію. Схоже, він просто комусь щось доводить. Навіщо йому в президенти? «В» (1), що відповідає за владу, обрубаний. «Т» (2) зі «спадаючим» капелюшком свідчить: він прийняв рішення, в якому не впевнений. «Р» (3) розповідає про неготовність до протистояння. Судячи з дрібної «б» (4), він не вміє переконувати, судячи з «д» (5), вважає за краще координувати. «Т» (6) вказує на раціоналізм, що для політика непогано - але у поєднанні з стиснуті «у» (7) вірна ознака: поезія, живопис та інша романтика йому чужа.



Автор: Володимир Аліфанов


http://mycityua.com/articles/country/2009/11/10/175506.html
Категорія: Про все! | Додав: varyag888 (12.11.2009)
Переглядів: 3549 | Коментарі: 4 | Теги: почерк, політика, Тимошенко, Яценюк, аналіз, ющенко, Янукович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0  
1 Тамара   (15.11.2009 14:47) [Материал]
Стільки невідомого ви відкрили цим дослідженням для мене. Молодці.


Реклама Google

Голосування
Ваш вік:
Всього відповіли: 110

Статистика

Погляд України - Твій погляд! © 2024 "