ПОГЛЯД УКРАЇНИСьогодні Вівторок, 26.11.2024, 08:39

Вітаємо Вас, Гість RSS
Пошук на сайті

Меню сайту
_____________________
Про все! [20]
Різна тематика
Історія України [11]
Факти української історії.
"Совершенно секретно!" [4]
Маловідомі факти
Точка зору [23]
Аналітика
Гумор [13]
Анекдоти, тощо
Відомі українці [2]
Визначні особистості
Інформаційні війни [3]
Теорія пропаганди
Патріотичне виховання [3]
Методичні поради

Хмарина тегів

Ми Вконтакті

Головна » Публікації » Про все!

Хто такі патріоти, комуністи, нацисти, фашисти?
Останнім часом виникає багато дискусій на тему хто є хто, і досить часто герої ототожнюються з катами, а катів називають героями й бережуть їхні памятники. Так хто ж є хто у всесвітній історії?
 
Патріот - той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий заради них на жертви і подвиги. У переносному значенні людина, яка палко любить що-небудь, віддана якійсь справі.
Український патріот - це людина, котра якісно, практично (на ділі, а не на словах) і конструктивно любить свою Вітчизну, свій народ, свою культуру, свій край, свої звичаї та традиції. Патріот, як особистість, робить все можливе, щоб український народ розвивався у любові до всього рідного. Справжній патріот дбає про духовний, моральний та інтелектуальний добробут та розвиток рідного народу. Правдивий, несинтетичний патріот сіє зерна патріотизму іншим людям і своєю діяльністю робить інших людей справжніми патріотами.
 
Націоналіст - той же патріот, але в нього розвинутий не тільки місцевий, а й національний патріотизм. Тобто націоналіст - патріот своєї нації.
 
Нацист (націонал-соціаліст) — особа, яка притримується політичної ідеології, доктрини, політичного режиму, заснований на антигуманізмі і тоталітаризмі. Нацизм додержується ідей про зверхність «вищої», «панівної» раси над іншими, «неповноцінними» націями і расами (доктрина «надлюдини» і «недолюдини»); верховенстві нації і держави над особистістю.
 
Фашист (іт. fascismo, від іт. fascio — зв'язка, об'єднання) — особа, яка притримується ідеології культу сильної особистості, агресивного шовінізму та расизму. Основою ідеології фашизму є крайній шовінізм і нацизм, що переходять в ідею расової обраності, мілітарізм і вождізм.
 
Комуніст (від лат. communis — спільний, загальний) — особа, яка вірить в футурологічну та утопічну ідею про безкласове суспільство, в якому скасована приватна власність на засоби виробництва. Перенос комуністичних ідей у сферу політики, прийняття комуністичної доктрини - як правило призводить до встановленя в країні тоталітарного режиму. Наряду з фашизмом вважається самою кровожерливою тоталітаристичною ідеологією, спрямованою на знищення державності.
 
Неокомуніст (від лат. Communis - загальний, neo - новий) - особа, що займається діяльністю, спрямованою на втілення в життя ідей комунізму в нових умовах у загальному сенсі може використовуватися для опису будь-якого сучасного руху, що спирається на ідеї комунізму чи сталінізму(найбільш активно діє на території України обєднання антифа - молодіжне течія проросійських неокомуністів).
 
 
 
А також і про жертв фашизму й комунізму.
 
Європейський парламент в своїй Резолюції від 2 квітня 2009 року «Європейська свідомість та тоталітаризм» запропонував оголосити 23 серпня Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів, пам’яті, яка має вшановуватися гідно та неупереджено. Парламентська Асамблея ОБСЄ 3 липня цього року ухвалила Резолюцію «Заохочення прав людини та громадянських свобод в регіоні ОБСЄ у 21 ст.», де висловилася більш однозначно, назвавши 23 серпня Загальноєвропейським днем пам’яті жертв сталінізму та нацизму в ім’я збереження пам’яті жертв масових депортацій та страт. Чому європейські інституції обрали саме цей день? 23 серпня 1939 року був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа, який визначив сфери впливу Німеччини та СРСР в Європі і планував переділ Центральної та Східної Європи.

З усіх жахів ХХ сторіччя найбільшими були злочини тоталітарних режимів, які билися з усім світом і знищували власні народи, що призвело до загибелі понад ста мільйонів людей.

Для західного світу таким страхіттям було існування двох імперій: радянської, яка лякала людство сімдесят років, і – нацистської Німеччини, яка проіснувала трохи більше десяти років, але примусила здригнутись увесь світ.

Нацизм і комунізм – брати-близнюки – не існували один без іншого. Недарма Сталін допомагав Третьому Рейху відновити свою армію, яку Німеччина за Версальським договором після Першої світової війни не мала права ані навчати, ані озброювати. Німеччина відновлювала свою армію за допомогою радянських військових спеціалістів, на радянських полігонах вчилися майбутні офіцери і військові спеціалісти вермахту. При цьому радянська пропаганда весь час до дня підписання пакту Молотова-Ріббентропа щосили паплюжила нацизм. Таке витончене лицемірство взагалі було підґрунтям «імперії зла». І Гітлер, і Сталін співпрацювали, звичайно, маючи надію використати один одного проти спільних ворогів – Європи і Сполучених Штатів Америки. Сталін прагнув руками Гітлера зробити Європу своєю легкою здобиччю. Гітлер мріяв про те ж саме. Але обидва вони сподівались подолати Європу після перемоги над своїм тимчасовим партнером, а, насправді,– найзапеклішим ворогом.

Друга світова війна почалась задовго до 22 червня 1941 року, дати, що відбилась у свідомості радянських громадян. Другу світову викохали і випестували більшовики із своєю супермрією – створити світову комуністичну державу, і нацисти із своїми щирими намірами повного панування арійської раси у новому світі.
Категорія: Про все! | Додав: varyag888 (31.08.2009)
Переглядів: 9320 | Теги: націоналізм, комунізм, нацизм, фашизм, патріотизм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Увійти!

Поділитись!

Реклама Google

Голосування
Ваш вік:
Всього відповіли: 110

Статистика

Погляд України - Твій погляд! © 2024 "