Запис на одному з російських блогів:
"Ще на початку 70-х років у Франції було видано книгу" Великі гомосексуалісти ", автора не пам'ятаю. В росіянах вона ходила в самвидавній варіанті. Що стосується Ілліча, так до цього його пристрасті його привчив його" татусь "- Ілля Миколайович. Татом він призначений був поліцією Петербурга, він стояв у них на обліку, як педераст. А до своїх "дітей" ніякого відношення не мав. По молодості мати Ілліча була фрейліною при дворі і нагуляла там свого первістка - Олександра. У нього була паталогічна ненависть до свого татка, якого він прагнув вбити, за що був посаджений. Мати його відразу метнулася до царя, була ним прийнята і вони намагалися відрадити сина від помсти. Олександра не стратили, він здох у психлікарні. Це потім придумали революційну версію цієї мерзенної історії. Після того , як фрейліна М.А. понесла вдруге, її відчужили від двору, віддавши заміж за Іллю Миколайовича, і відправили сімейку на годування до Симбірська. Загалом все це в тій книзі прописано. "
А тут пропонується праця І.В. Соколова, кандидата історичних наук РФ, яка була опублікована в товаристві "Гулаг" - російському аналогові нашого "Меморіалу" 9 травня 2010 року.
"Ця стаття була готова до друку ще три роки тому. Коли відкрилися історичні архіви, до того часу закриті, я зумів попрацювати з документами, доступ до яких раніше був категорично заборонений.
Мене цікавили архіви партійних працівників так званого «ленінського призову». Особливо багато часу я провів над архівами тих комуністичних діячів, які пізніше, уже після смерті Леніна, були піддані репресіям.
Мені довелося переворушити приватні папери багатьох з них і опублікувати раніше невідомі.
І тільки на одному матеріалі сталася заминка. Його відмовилися не тільки публікувати, але навіть і обговорювати. Так з тих пір мені і не вдалося оприлюднити відкриті мною історичні факти. Ймовірно тому, що вони так приголомшливо і несподівані... Редактори багатьох видань, побачивши їх, опускали очі і бурмотіли щось незрозуміле про те, що «читач не готовий дізнатися про це."
Ленін - кат радянського народу і звичайний педераст Перш, ніж викладати архівні матеріали, звернемося до офіційної хронології того часу, яка опублікована в останньому, шостому виданні «В.І. Ленін, Біографія », 1981 р.
«8 липня 1917 Аллілуєв і Сталін привели Леніна на станцію Розлив, де Ленін оселився в сараї робітника Ємельянова М.А. (Все це було зроблено з метою сховати Леніна від офіційної влади, які розшукували його як злочинця).
Але, злякавшись навколишніх дачників - дрібнобуржуазної публіки (виявляється дачники - дрібнобуржуазна публіка, що, втім, не завадило партноменклатурі відразу ж після Жовтня почати «обуржуазіватся»), Ємельянов орендував 5 км лугу за озером Розлив, куди і переправив Леніна і Зінов'єва на човні в приготований курінь, що примикає до стогу сіна, де була «спальня на двох».
Звідки взявся Зінов'єв? Чи через страх перед навколишніми дачниками переселився Ленін у курінь? Адже дачники були всюди і вешталися у пошуках грибів і біля куреня. Та бути замкнутим в сараї було безпечніше. Адже до куреня щодня приносили їжу дружина і сини Ємельянова. Та й підігрівав їду Ленін на вогнищі в казанку.
Читаємо в біографії: «Ленін був надзвичайно завантажений роботою, писав статті». Так, він написав декілька статей, на які можна витратити 5-7 днів. Але ж пробув Ленін в шалаші до 6-го серпня.
Далі читаємо: «Ленін здійснював прогулянки, лежав на сонечку, вечорами купався в озері Розлив, ловив рибу». Значить, Ленін непогано місяць відпочив, а потім виїхав до Фінляндії.
Головне питання: якщо Ленін відпочивав, що там робив Зінов'єв? Чому в біографії детально описуються такі моменти, якою вулицею Ленін йшов, через який насип або яку канаву переходив; хто був поруч у цей момент, а місяць життя із Зінов'євим ретельно замовчувався - це мене зацікавило.
Матеріали з особистого архіву Григорія Зінов'єва, члена Політбюро ЦК ВКП (б), першого секретаря Ленінградського обкому партії:
Лист Леніна до Григорія Зинов'єву (1 липня 1917 р.):
«Григоріє! Обставини склалися так, що мені необхідно негайно сховатися з Петрограда. Далеко виїхати не можу, справи не дозволяють. Товариші пропонують одне місце, про яке говорять, що воно цілком безпечне. Але так нудно бути одному, особливо в такий час ... Приєднуйся до мене, і ми проведемо удвох пречудові дні далеко від всього ... Якщо можеш усамітнитися зі мною, телеграфуй швидше - я дам вказівку, щоб там все приготували для двох...».
Цей лист написано в липні 1917 року, коли Ленін збирався покинути Петроград і оселитися із Зінов'євим в Розливі, в курені, що став потім таким знаменитим . Саме там взаємини Леніна із Зінов'євим отримали свій розвиток. Вони провели там наодинці багато часу, і, очевидно, це остаточно завертіло голову Зинов'єву. Тому що у вересні він пише з Петрограда Леніну до Фінляндії.
«Любий Вова! Ти не повіриш, як я сумую без тебе, як мені не вистачає тебе і наших з тобою пестощів ... Ти не повіриш, я не торкався ні до кого з тих пір, як ти поїхав. Ти можеш бути абсолютно впевнений в моїх почуттях до тебе і у вірності. Повір, ні до чоловіка, ні, тим більше до жінки, не торкався і не торкнусь. Тільки ти - моя близька людина ... Приїжджай, не бійся, я все влаштую найкращим чином ».
Ймовірно, Ленін не відгукнувся на цей лист, і тоді Зінов'єв, через тиждень, пише наступне, навздогін за першим:
«Любий Вова! Ти не відповідаєш мені, напевно, забув свого Гершеля ... А я приготував для нас з тобою чудове гніздечко. Ми зможемо бувати там в будь-який час, коли тільки захочемо. Це - прекрасна квартирка, де нам буде добре, і ніхто не завадить нашому коханню.
Буде так само добре, як і раніше. Я згадую, яке щастя було для мене зустрітися з тобою. Пам'ятаєш, ще в Женеві, коли нам доводилося ховатися від цієї жінки ... Ніхто не зрозуміє нас, наші почуття, нашу взаємну прихильність ... Приїжджай швидше, я чекаю на тебе, мою квіточку. Твій Гершель ».
Наприкінці жовтня товариші по партійній боротьбі, нарешті, зустрілися. Трапився жовтневий переворот, і Ленін повернувся до Петрограда. Зінов'єв виїхав в цей час до Москви керувати там завершенням перевороту. Звідти він пише Леніну:
«Ілліч! Все, що ти мені доручив, я виконав. А що ще не встиг, обов'язково зроблю ... Тут дуже важко і непросто, але мене зігріває думка, що вже через кілька днів я побачу тебе і стисну в своїх обіймах. Чи бережеш ти наше гніздечко? Чи не водиш чи туди інших? Я дуже переживаю тут, і тільки надія на твою вірність зігріває мене ... Цілую тебе в твою марксистську попочку. Твій Гершель ».
При читанні цих записок у мене відразу виникло два питання. Перший - хто була та жінка, від якої Ленін з Зінов'євим ховалися в Женеві? І друге питання - хто з них був активним коханцем, а хто пасивним ...
Хто була та жінка, скоро з'ясувалося. У 1918 році Зінов'єв вже пише про неї більш конкретно:
«Вова! Кожного разу, коли я опиняюся далеко від тебе, я мучуся жахливо. Мені весь час здається, що я от сиджу тут, сумую за тобою, а ти як раз на цю хвилину зраджуєш мені. Ти ж великий бешкетник, я-то знаю ... Не завжди можна встояти, особливо в розлуці з коханим. Але я тримаюся і нічого собі не дозволяю. А у тебе положення погане - потрібно завжди бути поряд з Надею. Розумію тебе, все розумію ... І як важко прикидатися перед оточуючими, теж розумію. Зараз хоч стало трохи легше - не треба нічого від неї приховувати. Не те, що тоді в Женеві, коли вона вперше нас застала ... »
Треба розуміти, що тоді в Женеві, коли Зінов'єв і Ленін вперше зійшлися в ліжку, їх застала за цим Надія Крупська - цивільна дружина Ульянова. А потім, після, Ленін вже відкрився їй, і вона змирилася з його схильностями і не перешкоджала бурхливому роману Леніна з Зінов'євим.
Потім з'явився відповідь на друге запитання. У наступному листі до Леніна з фронту Зінов'єв запитує жартома:
«Вова! Чи не заросла твоя попочка за час нашої розлуки? Не стала вона вужчою за цей час? .. Скоро я приїду, як тільки впораюсь тут зі справами, і ми займемося прочищенням твоєї милої попки ».
Значить, Ленін був пасивним, а Зінов'єв - активним коханцем. І це підтверджується наступним листом. Воно написано з-під Нарви навесні 1981 року, коли був розгромлений Юденич. Червона Армія зупинилася на естонському кордоні, і Зінов'єв збирався повернутися з перемогою в Петроград. Він радіє і зовсім втрачає обережність у виразах.
«Вова, я скоро приїду і більше не випущу тебе з своїх обіймів, що б не говорила ця гримза! Ворог біжить по всьому фронту і, думаю, більше з цього боку не поткнеться. Так що чекай мене і поспішай підмиватися, я скоро буду ».
Однак, не минуло й кількох місяців, як у відносинах коханців назріває розрив. Він, як завжди буває в таких випадках, пов'язаний з ревнощами. Ми дізнаємося про це з листа самого Леніна, якого він написав Зинов'єву, що знаходився в той час на Північному Кавказі. Ленін пише йому чомусь по-німецьки.
«Милий Гершель! Ти зовсім не повинен ображатися на мене. Я відчуваю, що ти навмисно затягуєш своє перебування на Кавказі, хоча військові обставини цього зовсім не потребують. Ймовірно, ти ображаєшся на мене. Але я тут не винен. Це все твої дурні підозри. Те, що стосується Лейби і мене - це було лише одноразово і більше не повториться ... Чекаю тебе і ми помиримось в нашому чудовому гніздечку ». І підпис в кінці по-російськи: «Твій завжди Вова».
«Ілліч, - прибуває негайно з Владикавказа відповідь Зинов'єва. - Це зовсім не дурні підозри щодо тебе і Лейби. Хто ж не бачив як ти кружляв навколо нього весь останній час? У всякому разі, у мене є очі, і я досить довго тебе знаю, щоб судити ... Мені чи не знати, як загоряються твої очі, коли ти бачиш чоловіка з великим знаряддям. Ти сам завжди говорив, що в маленьких фігурою чоловіків чудові гармати ... Я ж не сліпий і бачив чудово, що ти готовий забути нашу любов заради романчику з Лейбою. Звичайно, він зараз поряд з тобою і йому легко тебе спокусити. Чи це ти його спокусив? .. »
Дійсно, в той час Лейба Троцький - наркомвійськмор Республіки - був тривалий час у Москві поряд з Леніним. І, треба думати, тут у двох вождів і зародилося взаємне почуття.
Лейба Троцький, бравий нарком оборони, полум'яний трибун і оратор, зайняв в ленінській ліжку місце Зінов'єва ...
Ленін же продовжував виправдовуватися перед Григорієм. Він, ймовірно, відчував, що його зв'язок з Троцьким буде нетривалим, і що незабаром Лев Давидович кине його, захопившись черговою жінкою. Все ж таки Троцький більше схилявся до жінок, ніж до своїх товаришів по революційній боротьбі. Тільки, напевно, для Леніна він зробив виняток, підтримав. І ось Ленін пише на Кавказ Зинов'єву:
«Не ображайся на мене, Гершеля. Ти маєш рацію, я дійсно не зміг встояти. Лейба такий брутальний чоловік. Він просто обволікає мене своєю ласкою. А я так її потребую, особливо в такий напружений політичний момент. Мені дуже важко без пестощів, а ти поїхав, негідник. От я і не був стійким до його домагань. Але ж ти пробачиш мені цю маленьку слабкість, Гершель? Повертайся, і ти побачиш, що я сповнений кохання до тебе. Твоя маленька Вова ».
Ймовірно, цей маленький пасаж із «маленької Вовою» остаточно заспокоїв Зинов'єва. Він утвердився в думці, що їх зв'язок не перервалася, а тільки на час була затьмарена зв'язком «Вови» з підступним Лейбою-звабником.
Григорій помчав до Москви, і з тих пір в архіві його більше немає відповідних листів. Може бути коханці знайшли інший спосіб зв'язку, або Зінов'єв потім знищив сліди листування ...
Незабаром, проте, злочинна куля есерки Каплан сильно нашкодила здоров'ю Леніна. З тієї пори воно було підірвано, і поступово й статеві відносини Леніна з Григорієм зійшли нанівець. У всякому разі в останній, що відноситься до даного питання записці, були кілька рядків, написані рукою Крупської. Вона пише Зінов'єву в середині двадцять другого року:
«Прошу вас не турбувати більше мого чоловіка своїми домаганнями і проханнями про побачення. Пора б уже й вам вгамуватися. Скільки ж можна з мого боку терпіти таку Вашу безсоромність! Ілліч хворий, ви ж знаєте це, і зайве говорити вам, дорослій людині, що ваші витівки цього разу можуть тільки остаточно підірвати здоров'я Ілліча. Прошу вас більше не схиляти його до того, на що він завжди дуже охоче йшов. Сподіваюся, ви зрозумієте цей мій лист. Він продиктований турботою про здоров'я мого чоловіка ».
Не випадково Зінов'єв часто в листах до Леніна нешанобливо відгукнувся про Крупської:
«Та жінка, яка заважала нам в Женеві ...»
Тепер вона взяла реванш. Стільки років бути відкинутою власним чоловіком заради коханця - це було важко перенести. Ось тепер, коли Ленін зліг і став безпорадним, Надія Костянтинівна вирішила поставити все на свої місця. Більше вона не допускала побачень чоловіка з Зінов'євим наодинці - тільки в присутності своєму або інших членів Політбюро.
Наприкінці тридцятих років, після арешту і страти Зінов'єва, ці архівні матеріали потрапили до рук НКВД і, поза сумнівом, були повідомлені Сталіну. Чому він не розпорядився їх знищити?
Ймовірно, з двох причин. По-перше, для нього все це, безсумнівно, не було таємницею. Він ще спочатку чудово був поінформований про відносини Леніна з Зінов'євим і Троцьким. Не випадково, тому підкреслено зневажливе ставлення Сталіна до Крупської. Що йому було її поважати, якщо він знав про те, що вона - всього лише ширма для утіх свого чоловіка?
Другою ж причиною, ймовірно, була та, що Сталін вирішив притримати ці листи на той випадок, якщо б прийшла пора посмертно скомпрометувати Леніна. Якщо на якомусь етапі Сталін раптом вирішить відмовитися від «ленінської спадщини» і залишитися єдиним незаплямованим борцем революції, йому б як раз дуже знадобилися ці листи.
Так чи інакше, а архів зберігся до наших днів. І ми можемо з подивом виявити, що Ленін був звичайним гомосексуалістом ..."
І.В. Соколов, кандидат історичних наук.
www.gulag.ipvnews.org/article20080110.php
|